درصورتی که طرح خاصی مدنظر دارید و پیدا نمیکنید به شماره تلگرام 09399417568 اطلاع دهید !
👈 برای دانلود عکس های سایت (شاتراستوک، فریپیک، ادوب استوک و ... ) به سایت Decodl.netمراجعه کنید 👉

معرفی ربات دانلود اتوماتیک سایت شاتراستوک

دغدغه همه طراح ها داشتن عکس های باکیفیت و منحصربفرد هست، با یک عکس باکیفیت که از همه لحاظ درست عکاسی شده و منحصر بفرد باشه میتونید یک طراح شگفت انگیز بشید و مشتری از طرح شما لذت ببره. یکی از وبسایت های منحصر بفرد دانلود عکس shutterstock.com هست که دارای 350 میلیون تصویر منحصربفرد داره، خرید از این سایت بخاطر تحریم ها مقدور نیست اما ما کار رو براتون آسون کردیم که با کمترین هزینه میتونید براحتی از این سایت عکس موردنظرتون رو دانلود کنید. برای دانلود از سایت شاتراستوک میتونید از ربات اتوماتیک زیر استفاده کنید،براحتی ثبت نام کنید و کد سایت شاتراستوک رو بفرستید، سریع و اتوماتیک از سایت شاتر استوک دانلود کنید. ربات علاوه بر سایت shutterstock تعداد 9 سایت دیگه adobestock, istockphoto, dreamstime, 123rf, depositphotos, freepik, vectorstock, alamy, yellowImages رو پوشش میدهد.
ورود به ربات تلگرامی: http://t.me/decodlbot
@decodlbot

ورود به سایت ربات: Decodl.net (نیازی به فیلترشکن نیست)

🌟 امکانات و قابلیتهای سایت 10 برابر ربات است، توصیه میکنیم از سایت استفاده کنید.

همینطور میتوانید عبارت "decodlbot" را در تلگرام جستجو کنید و ربات را استارت کنید.

نحوه استفاده از ربات اتوماتیک سایت شاتراستوک

سوالات متداول

بعد از ارسال کد چقدر زمان میبرد که ربات لینک دانلود را تحویل دهد؟

دریافت فایل و ارسال لینک دانلود توسط ربات بصورت کاملا اتوماتیک بوده و حداکثر 30 ثانیه بعد لینک دانلود ارسال می شود.

چطوری میتونم در ربات ثبت نام کنم؟

وقتی در ابتدا وارد ربات تلگرامی decodlbot می شوید 1- گزینه "start " را در پایین صفحه جهت شروع به کارت ربات کلیک میکنید  2-سپس زبان مورد نظر خود را "فارسی" انتخاب کنید 3- بعد از انتخاب زبان ربات سوالی با عنوان " شماره همراه خود را از طریق دکمه زیر ارسال نمایید" می پرسد که جهت ثبت نام فقط کافی است دکمه ارسال شماره همراه را کلیک کنید تا ثبت نام شما تکمیل شود، از این لحظه به بعد میتوانید از ربات بطور کامل استفاده کنید. 
دقت شود! جهت ثبت نام فقط از دکمه ارسال شماره همراه استفاده کنید و نیازی به ارسال بصورت تایپ شده نیست.

قیمت هر فایل شاتراستوک چند است؟

بستگی به بسته ای که در ربات خریداری میکنید قیمت هر فایل شاتراستوک فرق میکند قیمت هر فایل حدودا بین 3250 تا 3900 تومان هزینه دارد، مثلا وقتی بسته 10 تایی اعتبار به ارزش 39000 تومان را پرداخت میکنید هر شاتراستوک 3900 تومان حساب می شود.
با مراجعه به بخش شارژحساب > قوانین را قبول دارم > بسته های ربات نمایش داده می شود.

ربات فایل های وکتور شاتراستوک را میتواند دانلود کند؟ قیمت فایل وکتور چند است؟

بله وکتور را دانلود میکند ، نحوه دانلود ربات به این صورت است که اگر کد ارسالی وکتور باشد ابتدا وکتور (eps یا ai ) را دانلود میکند وگرنه بالاترین کیفیت jpg را دانلود میکند. قیمت وکتور و عکس یکی میباشد و تفاوتی ندارد.

آیا با ربات امکان دانلود فیلم (فوتیج) های شاتراستوک وجود دارد؟ و قیمت هر ویدئو چند است؟

بله فوتیج های شاتراستوک را نیز ربات بصورت اتوماتیک میتواند دانلود کند و قیمت هر فوتیج یا ویدئو بسته به کیفیت hd یا 4k فرق دارد، در قسمت شارژ حساب > انتخاب یک بسته ضریب کسر از اعتبار ویدئو شاتراستوک ذکر شده است، بستگی به بسته ای که میخرید قیمت فرق میکند مثلا وقتی بسته 100 تایی اعتبار خریداری کنید هر اعتبار 3700 تومان حساب میشود و چون ضریب کسر از اعتبار کیفیت hd تعداد 50 عدد میباشد قیمت هر فوتیج شاتراستوک کیفیت hd به قیمت 185.000 تومان حساب میشود.

چه زمانی ربات فعال میباشد؟

ربات بصورت 24 ساعت فعال است و هر زمانی میتوانید کد یا لینک عکس رو ارسال کنید و ربات بصورت کاملا اتوماتیک لینک دانلود فایل را برای شما ارسال خواهد کرد.

منظور از اعتبار و ضریب کسر از اعتبار در ربات چیست؟

زمانی که شما حساب تان را شارژ میکنید باتوجه به بسته ای که خرید میکنید به اعتبار شما افزوده میشود، هر سایت عکس ضریب کسر از اعتبار مخصوص به خودش دارد یعنی وقتی شما کد یا لینک عکس مورد نظر خود را ارسال میکنید به همان میزان اعتبار از شارژ شما کسر میشود، مثلا ضریب کسر از اعتبار شاتراستوک ۱ هست یعنی یک عدد از اعتبار تون کسر میشه و ضریب قیمت فری پیک 1 هست یعنی 1 عدد از اعتبار تون کسر میشه و ضریب کسر از اعتبار سایت ادوب استوک 3 هست یعنی شما باید 3 عدد اعتبار داشته باشید تا یک عدد فایل ادوب استوک دانلود کنید.
در قسمت شارژ حساب > انتخاب یک بسته > ضریب کسر از اعتبار هر سایت را میتوانید مشاهده کنید.

محدودیت زمانی بعد از ارسال لینک دانلود وجود دارد؟

خیر، درصورت انقضا زمانی لینک دانلود، مجددا میتوانید درخواست لینک دانلود را به ربات ارسال کنید و از شارژ حساب شما اعتبار کسر نمیشود.

آیا امکان دانلود از سایت های دیگر مانند ادوب استوک یا فری پیک نیز دارید؟

بله، ربات علاوه بر سایت shutterstock تعداد 10 سایت دیگر , shutterstock_video, freepik, adobestock, istockphoto, dreamstime, 123rf, depositphotos, vectorstock, alamy, yellowImages رو پوشش میدهد.

قیمت سایت های عکس دیگر رو چطوری میتونم ببینم چند است؟

در قسمت شارژ حساب > قوانین را قبول دارم > انتخاب یک بسته میتونید ضریب قیمت هر سایت مشاهده کنید مثلا ضریب کسر از اعتبار شاتراستوک ۱ هست یعنی یک عدد از اعتبار تون کسر میشه و ضریب قیمت فری پیک 0.75 هست یعنی 0.75 عدد از اعتبار تون کسر میشه و ضریب کسر از اعتبار فوتیج hd معمولی 50 هست یعنی 50 عدد باید اعتبار داشته باشید تا یک فیلم فوتیج دانلود کنید .
بسته به خرید بسته قیمت هر سایت باتوجه به ضریبش فرق میکنه، به عبارتی وقتی بسته 10 تایی ( 39.000 تومان ) خرید میکنید هر اعتبار 3900 تومان حساب میشه یعنی هر شاتراستوک چون ضریبش 1 هست قیمتش 3900 تومان برای شما حساب میشه و هر ادوب استوک چون ضریبش 3 هست 11700 تومان حساب میشه، پس طبیعتا اگر بسته های بالاتر بخرید قیمت هر سایت برای شما مناسب تر خواهد حساب خواهد شد.

پرداخت رو آنلاین انجام دادم اما اعتبارم افزایش پیدا نکرده است؟

این اتفاقی زمانی رخ میدهد که تراکنش شما بطورکامل تکمیل نشده است یا برگشت به سایت انجام نشده است بهمین خاطر مبلغی به حساب ما پرداخت نشده است.
جای نگرانی نیست! اگر مبلغ از حساب شما کسر شده است طی ۷۲ ساعت آینده یا زودتر مبلغ به حساب شما از طرف بانک برگشت داده خواهد شد. مجددا حساب خود را شارژ و حتما تکمیل فرآیند خرید را انجام دهید.
در مواردی که فیل*رش*کن آی پی سیستم یا مویایل شما را بطورکامل تغییر داده است توصیه میشود برای پرداخت آنلاین زمانی که میخواهید روی دکمه پرداخت انلاین کلیک کنید فیل*رش*کن خود را خاموش کنید و به صفحه پرداخت بروید بعد از پرداخت موفقیت آمیز و بازگشت به سایت و دیدن پرداخت موفق فیل*رش*کن خود را روشن کنید تا پرداخت بطور کامل بدون مشکل انجام شود و پیام موفقیت آمیز بودن در ربات نیز برای شما ارسال شود
همچنین اگر با پرداخت انلاین مشکل دارید میتوانید از پرداخت کارت به کارت استفاده کنید و فیش واریزی را پس از پرداخت در بخش پرداخت کارت به کارت ارسال کنید.
اگر مشکل شما حل نشد از بخش پروفایل کاربری> بخش پشتیبانی > تیکت جدید ارسال کنید تا موضوع بررسی شود.

حسابم شارژ هست و میخواهم عکس دانلود کنم اما با پیام "شارژ شما کمتر از تعداد کد درخواستی میباشد، اکانت خود را شارژ کنید یا تعداد کد درخواستی را کم کنید." مواجه می شوم چرا؟

این پیام مربوط به زمانی هست که اعتبار شارژ شما کم میباشد و درخواستی که شما ارسال میکنید بیش از شارژ حساب شما میباشد، مثلا حساب شما یک عدد اعتبار دارد و شما درخواست عکس از سرویس دهنده ادوب استوک که ضریب کسر از اعتبار این سایت 3 هست را دارید، و یا تعداد فایلی که درخواست داده اید بیش از اعتبار کنونی شما میباشد، در قسمت شارژ حساب > انتخاب یک بسته > ضریب کسر از اعتبار هر سایت را میتوانید مشاهده کنید، و باید اعتبار خود را افزایش دهید.

آیا دانلود رایگان از شاتراستوک با ربات امکان پذیر است؟

خیر امکان پذیر نیست، اما قیمت دانلود از ربات بسیار ارزان است و شما با هر بودجه ای میتوانید عکس با کیفیت و وکتور دریافت کنید.

اگر سوالی دارید با شماره پشتیبانی 09399417568 میتوانید بصورت تلگرامی در ارتباط باشید.

ربات سایت های عکس زیر رو پوشش میده 😉

فیلم آموزش شروع کار با ربات