درصورتی که طرح خاصی مدنظر دارید و پیدا نمیکنید به شماره تلگرام 09399417568 اطلاع دهید !
👈 برای دانلود عکس های سایت (شاتراستوک، فریپیک، ادوب استوک و ... ) به سایت Decodl.netمراجعه کنید 👉

معرفی ربات دانلود اتوماتیک از سایت elements.envato.com

وبسایت المنت اینواتو Elements.envato.com یک وبسایت همه کاره برای اکثر نیازهای دیجیتالی جهت استفاده کانون های تبلیغاتی، طراحان و بازاریابان یا هر کسی که نیاز به طراحی، ساخت تیزرتبلیغاتی و... دارد میباشد، وبسایت المنت اینوتو درحقیقت چکیده بهترین طراحی و اثرهای دیجیتالی شرکت envato هست که در این وبسایت در بخش های مختلفی مثل افکت های ویدئویی، عکس، وکتور، فونت، موشن گرافیک، آفترافکت، پریمیر، فوتیج، تمپلیت سایت، افکت صدا، موکاپ، ux , ui و ....  آورده شده است. کل بخش های سایت شامل بیش از 58 میلیون اثر خلاقانه میشود، قطعا در این وبسایت میتونید اثرهای خلاقانه ای پیدا کنید و در پروژه های خود از آن استفاده کنید، برای دانلود سریع و خیلی ارزان از المنت اینوتو کار رو بسیار ساده کرده ایم کافیه لینک طرح یا فایلی که از اون خوشتون اومده رو به ربات ما بفرستید چند لحظه بعد ربات فایل لینک دانلود فایل رو دراختیارتون قرار میده.

برای دریافت فقط کافی است به ربات تلگرامی زیر وارد شده و پس از ثبت نام و شارژحساب لینک عکس فری پیک رو ارسال کنید و ربات چندلحظه بعد لینک دانلود باکیفیت عکس رو دراختیارتون قرار میدهد 

ورود به ربات تلگرامی: http://t.me/decodlbot
@decodlbot
همینطور میتوانید عبارت "decodlbot" را در تلگرام جستجو کنید و ربات را استارت کنید.

مراحل استفاده از ربات تلگرامی المنت انواتو

سوالات متداول

بعد از ارسال کد چقدر زمان میبرد که ربات لینک دانلود را تحویل دهد؟

دریافت فایل و ارسال لینک دانلود توسط ربات بصورت کاملا اتوماتیک بوده و حداکثر 30 ثانیه بعد لینک دانلود ارسال می شود.

چطوری میتونم در ربات ثبت نام کنم؟

وقتی در ابتدا وارد ربات تلگرامی decodlbot می شوید 1- گزینه "start " را در پایین صفحه جهت شروع به کارت ربات کلیک میکنید  2-سپس زبان مورد نظر خود را "فارسی" انتخاب کنید 3- بعد از انتخاب زبان ربات سوالی با عنوان " شماره همراه خود را از طریق دکمه زیر ارسال نمایید" می پرسد که جهت ثبت نام فقط کافی است دکمه ارسال شماره همراه را کلیک کنید تا ثبت نام شما تکمیل شود، از این لحظه به بعد میتوانید از ربات بطور کامل استفاده کنید. 
دقت شود! جهت ثبت نام فقط از دکمه ارسال شماره همراه استفاده کنید و نیازی به ارسال بصورت تایپ شده نیست.

قیمت هر آیکون المنت اینوتو چند است؟

بستگی به بسته ای که در ربات خریداری میکنید قیمت هر فایل فرق میکند اما حدودا بین 7500 تا 8900 تومان هزینه دارد..

خرید از تمامی بخش های فلت آیکون امکان پذیر است و آیا قیمت هر بخش فرق دارد؟

بله و قیمت تمایم بخش ها یکسان میباشد.

ربات چه فرمتی را دانلود میکند؟

ربات همیشه بهترین فرمت را در بخش های مختلف دانلود میکند مثلا فایل لایه باز داشته باشد لایه باز را دانلود میکند و اگر یک پروژه آفترافکت باشد کل پروژه را دانلود میکند.

چه زمانی ربات فعال میباشد؟

ربات بصورت 24 ساعت فعال است و هر زمانی میتوانید کد یا لینک عکس رو ارسال کنید و ربات بصورت کاملا اتوماتیک لینک دانلود فایل را برای شما ارسال خواهد کرد.

منظور از اعتبار و ضریب کسر از اعتبار در ربات چیست؟

زمانی که شما حساب تان را شارژ میکنید باتوجه به بسته ای که خرید میکنید به اعتبار شما افزوده میشود، هر سایت عکس ضریب کسر از اعتبار مخصوص به خودش دارد یعنی وقتی شما کد یا لینک عکس مورد نظر خود را ارسال میکنید به همان میزان اعتبار از شارژ شما کسر میشود، مثلا ضریب کسر از اعتبار شاتراستوک ۱ هست یعنی یک عدد از اعتبار تون کسر میشه و ضریب قیمت فری پیک 1 هست یعنی 1 عدد از اعتبار تون کسر میشه و ضریب کسر از اعتبار سایت ادوب استوک 3 هست یعنی شما باید 3 عدد اعتبار داشته باشید تا یک عدد فایل ادوب استوک دانلود کنید.
در قسمت شارژ حساب > انتخاب یک بسته > ضریب کسر از اعتبار هر سایت را میتوانید مشاهده کنید.

آیا امکان دانلود اتوماتیک از شاتراستوک نیز دارید؟

بله، ربات علاوه بر سایت flaticon تعداد 11 سایت دیگه freepik , shutterstock_video, shutterstock, adobestock, istockphoto, dreamstime, 123rf, depositphotos, vectorstock, alamy, yellowImages رو پوشش میدهد.

قیمت سایت های عکس دیگر رو چطوری میتونم ببینم چند است؟

در قسمت شارژ حساب > قوانین را قبول دارم > انتخاب یک بسته میتونید ضریب قیمت هر سایت مشاهده کنید مثلا ضریب کسر از اعتبار شاتراستوک ۱ هست یعنی یک عدد از اعتبار تون کسر میشه و ضریب قیمت فری پیک 1 هست یعنی 1 عدد از اعتبار تون کسر میشه و ضریب کسر از اعتبار فوتیج hd معمولی 60 هست یعنی 60 عدد باید اعتبار داشته باشید تا یک فیلم فوتیج دانلود کنید .
بسته به خرید بسته قیمت هر سایت باتوجه به ضریبش فرق میکنه، به عبارتی وقتی بسته 10 تایی ( 29.000 تومان ) خرید میکنید هر اعتبار 2900 تومان حساب میشه یعنی هر شاتراستوک چون ضریبش 1 هست قیمتش 2900 تومان برای شما حساب میشه و هر ادوب استوک چون ضریبش 3 هست 8700 تومان حساب میشه، پس طبیعتا اگر بسته های بالاتر بخرید قیمت هر سایت برای شما مناسب تر خواهد حساب خواهد شد.

پرداخت رو آنلاین انجام دادم اما اعتبارم افزایش پیدا نکرده است؟

این اتفاقی زمانی رخ میدهد که تراکنش شما بطورکامل تکمیل نشده است یا برگشت به سایت انجام نشده است بهمین خاطر مبلغی به حساب ما پرداخت نشده است.
جای نگرانی نیست! اگر مبلغ از حساب شما کسر شده است طی ۷۲ ساعت آینده یا زودتر مبلغ به حساب شما از طرف بانک برگشت داده خواهد شد. مجددا حساب خود را شارژ و حتما تکمیل فرآیند خرید را انجام دهید.
در مواردی که فیل*رش*کن آی پی سیستم یا مویایل شما را بطورکامل تغییر داده است توصیه میشود برای پرداخت آنلاین زمانی که میخواهید روی دکمه پرداخت انلاین کلیک کنید فیل*رش*کن خود را خاموش کنید و به صفحه پرداخت بروید بعد از پرداخت موفقیت آمیز و بازگشت به سایت و دیدن پرداخت موفق فیل*رش*کن خود را روشن کنید تا پرداخت بطور کامل بدون مشکل انجام شود و پیام موفقیت آمیز بودن در ربات نیز برای شما ارسال شود
همچنین اگر با پرداخت انلاین مشکل دارید میتوانید از پرداخت کارت به کارت استفاده کنید و فیش واریزی را پس از پرداخت در بخش پرداخت کارت به کارت ارسال کنید.
اگر مشکل شما حل نشد از بخش پروفایل کاربری> بخش پشتیبانی > تیکت جدید ارسال کنید تا موضوع بررسی شود.

حسابم شارژ هست و میخواهم عکس دانلود کنم اما با پیام "شارژ شما کمتر از تعداد کد درخواستی میباشد، اکانت خود را شارژ کنید یا تعداد کد درخواستی را کم کنید." مواجه می شوم چرا؟

این پیام مربوط به زمانی هست که اعتبار شارژ شما کم میباشد و درخواستی که شما ارسال میکنید بیش از شارژ حساب شما میباشد، مثلا حساب شما یک عدد اعتبار دارد و شما درخواست عکس از سرویس دهنده ادوب استوک که ضریب کسر از اعتبار این سایت 3 هست را دارید، و یا تعداد فایلی که درخواست داده اید بیش از اعتبار کنونی شما میباشد، در قسمت شارژ حساب > انتخاب یک بسته > ضریب کسر از اعتبار هر سایت را میتوانید مشاهده کنید، و باید اعتبار خود را افزایش دهید.

آیا دانلود رایگان از المنت اینوتو با ربات امکان پذیر است؟

خیر امکان پذیر نیست، اما قیمت دانلود از ربات بسیار ارزان است و شما با هر بودجه ای میتوانید فایل با بهترین فرمت را دریافت کنید.

فیلم آموزش نحوه دانلود از بخش های مختلف المنت اینواتو

اگر سوالی دارید با شماره پشتیبانی 09399417568 میتوانید بصورت تلگرامی در ارتباط باشید.

ربات سایت های عکس زیر رو پوشش میده 😉