درصورتی که طرح خاصی مدنظر دارید و پیدا نمیکنید به شماره تلگرام 09399417568 اطلاع دهید !
👈 برای دانلود عکس های سایت (شاتراستوک، فریپیک، ادوب استوک و ... ) به سایت Decodl.netمراجعه کنید 👉

دانلود فایل های پریمیوم فری پیک

پرسرعت، اتوماتیک و ارزان

معرفی ربات دانلود اتوماتیک از سایت فری پیک freepik.com

وبسایت فری پیک freepik.com درسال 2010 توسط برادران Alejandro و Pablo Blanes تاسیس شد، هدفشان بستری بود که طراحان بتوانند منابع گرافیکی را رایگان پیداکنند، فری پیک هم اکنون شامل 4.5 میلیون عکس و فایل لایه باز و کتور میباشد که دارای 100 میلیون دانلود در ماه و 50 میلیون بازدید ماهانه است، عکس ها و فایل های موجود در این سایت همگی رایگان نمیباشند و بسیاری از فایل های گرافیکی که جذاب تر و حرفه ای تر میباشند جزو اشتراک های پولی سایت فری پیک میباشد و این طرح ها را نمیتوانید رایگان دریافت کنید، حتی فایل های رایگان نیز محدودیت دریافت در روز دارید و هر روز تنها میتوانید 2 فایل دانلود کنید، خرید از این سایت ها بدلیل تحریم ها مقدور نیست اما ما کار رو برای شما آسون کردیم که براحتی میتوانید خیلی ارزان، پرسرعت، اتوماتیک و هر لحظه هر فایلی رو از سایت فری پیک بخواهید دانلود کنید.
برای دریافت فقط کافی است به ربات تلگرامی زیر وارد شده و پس از ثبت نام و شارژحساب لینک عکس فری پیک رو ارسال کنید و ربات چندلحظه بعد لینک دانلود باکیفیت عکس رو دراختیارتون قرار میدهد 
ورود به ربات تلگرامی: http://t.me/decodlbot
@decodlbot

ورود به سایت ربات: Decodl.net (نیازی به فیلترشکن نیست)

🌟 امکانات و قابلیتهای سایت 10 برابر ربات است، توصیه میکنیم از سایت استفاده کنید.

همینطور میتوانید عبارت "decodlbot" را در تلگرام جستجو کنید و ربات را استارت کنید.

مراحل استفاده از ربات تلگرامی فری پیک

سوالات متداول

بعد از ارسال کد چقدر زمان میبرد که ربات لینک دانلود را تحویل دهد؟

دریافت فایل و ارسال لینک دانلود توسط ربات بصورت کاملا اتوماتیک بوده و حداکثر 30 ثانیه بعد لینک دانلود ارسال می شود.

چطوری میتونم در ربات ثبت نام کنم؟

وقتی در ابتدا وارد ربات تلگرامی decodlbot می شوید 1- گزینه "start " را در پایین صفحه جهت شروع به کارت ربات کلیک میکنید  2-سپس زبان مورد نظر خود را "فارسی" انتخاب کنید 3- بعد از انتخاب زبان ربات سوالی با عنوان " شماره همراه خود را از طریق دکمه زیر ارسال نمایید" می پرسد که جهت ثبت نام فقط کافی است دکمه ارسال شماره همراه را کلیک کنید تا ثبت نام شما تکمیل شود، از این لحظه به بعد میتوانید از ربات بطور کامل استفاده کنید. 
دقت شود! جهت ثبت نام فقط از دکمه ارسال شماره همراه استفاده کنید و نیازی به ارسال بصورت تایپ شده نیست.

قیمت هر فایل فری پیک چند است؟

بستگی به بسته ای که در ربات خریداری میکنید قیمت هر فایل فری پیک فرق میکند قیمت هر فایل حدودا بین 2500 تا 2900 تومان هزینه دارد، مثلا وقتی بسته 10 تایی اعتبار به ارزش 29000 تومان را پرداخت میکنید هر فری پیک 2900 تومان حساب می شود.
با مراجعه به بخش شارژحساب > قوانین را قبول دارم > بسته های ربات نمایش داده می شود.

آیا تفاوت قیمتی بین فایل های گرافیکی سایت فری پیک مثل psd یا وکتور و یا عکس برای دانلود وجود دارد؟

خیر

چه زمانی ربات فعال میباشد؟

ربات بصورت 24 ساعت فعال است و هر زمانی میتوانید کد یا لینک عکس رو ارسال کنید و ربات بصورت کاملا اتوماتیک لینک دانلود فایل را برای شما ارسال خواهد کرد.

منظور از اعتبار و ضریب کسر از اعتبار در ربات چیست؟

زمانی که شما حساب تان را شارژ میکنید باتوجه به بسته ای که خرید میکنید به اعتبار شما افزوده میشود، هر سایت عکس ضریب کسر از اعتبار مخصوص به خودش دارد یعنی وقتی شما کد یا لینک عکس مورد نظر خود را ارسال میکنید به همان میزان اعتبار از شارژ شما کسر میشود، مثلا ضریب کسر از اعتبار شاتراستوک ۱ هست یعنی یک عدد از اعتبار تون کسر میشه و ضریب قیمت فری پیک 1 هست یعنی 1 عدد از اعتبار تون کسر میشه و ضریب کسر از اعتبار سایت ادوب استوک 3 هست یعنی شما باید 3 عدد اعتبار داشته باشید تا یک عدد فایل ادوب استوک دانلود کنید.
در قسمت شارژ حساب > انتخاب یک بسته > ضریب کسر از اعتبار هر سایت را میتوانید مشاهده کنید.

محدودیت زمانی بعد از ارسال لینک دانلود وجود دارد؟

خیر، درصورت انقضا زمانی لینک دانلود، مجددا میتوانید درخواست لینک دانلود را به ربات ارسال کنید و از شارژ حساب شما اعتبار کسر نمیشود.

آیا امکان دانلود اتوماتیک از شاتراستوک نیز دارید؟

بله، ربات علاوه بر سایت freepik تعداد 10 سایت دیگه , shutterstock_video, shutterstock, adobestock, istockphoto, dreamstime, 123rf, depositphotos, vectorstock, alamy, yellowImages رو پوشش میدهد.

قیمت سایت های عکس دیگر رو چطوری میتونم ببینم چند است؟

در قسمت شارژ حساب > قوانین را قبول دارم > انتخاب یک بسته میتونید ضریب قیمت هر سایت مشاهده کنید مثلا ضریب کسر از اعتبار شاتراستوک ۱ هست یعنی یک عدد از اعتبار تون کسر میشه و ضریب قیمت فری پیک 1 هست یعنی 1 عدد از اعتبار تون کسر میشه و ضریب کسر از اعتبار فوتیج hd معمولی 60 هست یعنی 60 عدد باید اعتبار داشته باشید تا یک فیلم فوتیج دانلود کنید .
بسته به خرید بسته قیمت هر سایت باتوجه به ضریبش فرق میکنه، به عبارتی وقتی بسته 10 تایی ( 29.000 تومان ) خرید میکنید هر اعتبار 2900 تومان حساب میشه یعنی هر شاتراستوک چون ضریبش 1 هست قیمتش 2900 تومان برای شما حساب میشه و هر ادوب استوک چون ضریبش 3 هست 8700 تومان حساب میشه، پس طبیعتا اگر بسته های بالاتر بخرید قیمت هر سایت برای شما مناسب تر خواهد حساب خواهد شد.

پرداخت رو آنلاین انجام دادم اما اعتبارم افزایش پیدا نکرده است؟

این اتفاقی زمانی رخ میدهد که تراکنش شما بطورکامل تکمیل نشده است یا برگشت به سایت انجام نشده است بهمین خاطر مبلغی به حساب ما پرداخت نشده است.
جای نگرانی نیست! اگر مبلغ از حساب شما کسر شده است طی ۷۲ ساعت آینده یا زودتر مبلغ به حساب شما از طرف بانک برگشت داده خواهد شد. مجددا حساب خود را شارژ و حتما تکمیل فرآیند خرید را انجام دهید.
در مواردی که فیل*رش*کن آی پی سیستم یا مویایل شما را بطورکامل تغییر داده است توصیه میشود برای پرداخت آنلاین زمانی که میخواهید روی دکمه پرداخت انلاین کلیک کنید فیل*رش*کن خود را خاموش کنید و به صفحه پرداخت بروید بعد از پرداخت موفقیت آمیز و بازگشت به سایت و دیدن پرداخت موفق فیل*رش*کن خود را روشن کنید تا پرداخت بطور کامل بدون مشکل انجام شود و پیام موفقیت آمیز بودن در ربات نیز برای شما ارسال شود
همچنین اگر با پرداخت انلاین مشکل دارید میتوانید از پرداخت کارت به کارت استفاده کنید و فیش واریزی را پس از پرداخت در بخش پرداخت کارت به کارت ارسال کنید.
اگر مشکل شما حل نشد از بخش پروفایل کاربری> بخش پشتیبانی > تیکت جدید ارسال کنید تا موضوع بررسی شود.

حسابم شارژ هست و میخواهم عکس دانلود کنم اما با پیام "شارژ شما کمتر از تعداد کد درخواستی میباشد، اکانت خود را شارژ کنید یا تعداد کد درخواستی را کم کنید." مواجه می شوم چرا؟

این پیام مربوط به زمانی هست که اعتبار شارژ شما کم میباشد و درخواستی که شما ارسال میکنید بیش از شارژ حساب شما میباشد، مثلا حساب شما یک عدد اعتبار دارد و شما درخواست عکس از سرویس دهنده ادوب استوک که ضریب کسر از اعتبار این سایت 3 هست را دارید، و یا تعداد فایلی که درخواست داده اید بیش از اعتبار کنونی شما میباشد، در قسمت شارژ حساب > انتخاب یک بسته > ضریب کسر از اعتبار هر سایت را میتوانید مشاهده کنید، و باید اعتبار خود را افزایش دهید.

آیا دانلود رایگان از فری پیک با ربات امکان پذیر است؟

خیر امکان پذیر نیست، اما قیمت دانلود از ربات بسیار ارزان است و شما با هر بودجه ای میتوانید عکس با کیفیت ، وکتور، فایل لایه باز، موکاپ و ... را دریافت کنید.

فیلم آموزش شروع کار با ربات

اگر سوالی دارید با شماره پشتیبانی 09399417568 میتوانید بصورت تلگرامی در ارتباط باشید.

ربات سایت های عکس زیر رو پوشش میده 😉