درصورتی که طرح خاصی مدنظر دارید و پیدا نمیکنید به شماره تلگرام 09399417568 اطلاع دهید !
👈 برای دانلود عکس های سایت (شاتراستوک، فریپیک، ادوب استوک و ... ) به سایت Decodl.netمراجعه کنید 👉

معرفی ربات دانلود اتوماتیک از سایت flaticon.com

وبسایت فلت آیکون flaticon.com از زیرمجموعه های شرکت فری پیک میباشد. فلت آیکون بزرگترین وبسایت ارائه دهنده آیکون و استیکر است که شامل بیش از 6 میلیون icon در موضوعات مختلف میباشد که شما به عنوان یک طراح هر آیکونی که مدنظر داشته باشید میتوانید در این وبسایت سرچ کنید و با فرمت های مختلف   PNG، EPS، SVG، JPG دانلود کنید، هدف این وبسایت ارائه آیکون با کیفیت بسیار بالا میباشد، یکی دیگر از بخش های جذاب این سایت امکان دانلود پک کامل آیکون میباشد که شما اگر نیاز پک کامل یک طرح خاص آیکون، در موضوعات مختلف داشته باشید می توانید از سایت دانلود کنید، بخش دیگر این وبسایت دانلود sticker میباشد، درصورتی که بخواهید استیکرهای جذاب برای شبکه های اجتماعی مثل واتس آپ داشته باشید  میتوانید سری به این بخش بزنید و هر کدوم رو خواستید دانلود کنید.
خرید از این وبسایت بدلیل تحریم ها و قیمت های دلاری بالا مقدور نیست اما ما کار رو براتون بسیار آسون کردیم شما براحتی میتونید هر آیکون یا پک آیکون یا حتی استیکر نیاز داشته باشید با قیمت بسیار بسیار ارزان، اتوماتیک و خیلی سریع دانلود کنید.
برای دریافت فقط کافی است به ربات تلگرامی زیر وارد شده و پس از ثبت نام و شارژحساب لینک یا پک آیکون فلت آیکون رو ارسال کنید و ربات چندلحظه بعد لینک دانلود باکیفیت عکس رو دراختیارتون قرار میدهد 
ورود به ربات تلگرامی: http://t.me/decodlbot
@decodlbot
همینطور میتوانید عبارت "decodlbot" را در تلگرام جستجو کنید و ربات را استارت کنید.

مراحل استفاده از ربات تلگرامی فلت آیکون

سوالات متداول

بعد از ارسال کد چقدر زمان میبرد که ربات لینک دانلود را تحویل دهد؟

دریافت فایل و ارسال لینک دانلود توسط ربات بصورت کاملا اتوماتیک بوده و حداکثر 30 ثانیه بعد لینک دانلود ارسال می شود.

چطوری میتونم در ربات ثبت نام کنم؟

وقتی در ابتدا وارد ربات تلگرامی decodlbot می شوید 1- گزینه "start " را در پایین صفحه جهت شروع به کارت ربات کلیک میکنید  2-سپس زبان مورد نظر خود را "فارسی" انتخاب کنید 3- بعد از انتخاب زبان ربات سوالی با عنوان " شماره همراه خود را از طریق دکمه زیر ارسال نمایید" می پرسد که جهت ثبت نام فقط کافی است دکمه ارسال شماره همراه را کلیک کنید تا ثبت نام شما تکمیل شود، از این لحظه به بعد میتوانید از ربات بطور کامل استفاده کنید. 
دقت شود! جهت ثبت نام فقط از دکمه ارسال شماره همراه استفاده کنید و نیازی به ارسال بصورت تایپ شده نیست.

قیمت هر آیکون فلت آیکون چند است؟

بستگی به بسته ای که در ربات خریداری میکنید قیمت هر آیکون فلت آیکون فرق میکند اما قیمت هر آیکون تک حدودا 500 تومان است و درصورتی که بصورت یک پک کامل بفرستید حدودا 250 تومان هر آیکون هزینه دارد.

چه تفاوتی بین تک آیکون و پک از لحاظ قیمتی وجود دارد؟

وقتی تک آیکون به ربات ارسال میکنید به میزان 0.2 از اعتبار شما کسر میشه و اگر بصورت یک پک کامل ارسال کنید به ازای هر آیکونی که داخل پک داره 0.1 از اعتبار شما کسر میشه یعنی مثلا فرض کنید شما بسته 50 تایی اعتبار به قیمت 140.000 تومان خرید کرده اید هر اعتبار برای شما 2800 تومان محاسبه میشود وقتی تک آیکون ارسال کنید قیمت آیکون 560 تومان محاسبه میشود و وقتی مثلا پک آیکون ارسال میکنید که داخل این پک 10 آیکون باشد هر آیکون 280 تومان محاسبه شده و کل پک برای شما 2800 تومان هزینه دارد

آیا تفاوت قیمتی بین فرمت های مختلف PNG، EPS، SVG، JPG که ربات برای دانلود ارائه میدهد وجود دارد؟

خیر

چه زمانی ربات فعال میباشد؟

ربات بصورت 24 ساعت فعال است و هر زمانی میتوانید کد یا لینک عکس رو ارسال کنید و ربات بصورت کاملا اتوماتیک لینک دانلود فایل را برای شما ارسال خواهد کرد.

منظور از اعتبار و ضریب کسر از اعتبار در ربات چیست؟

زمانی که شما حساب تان را شارژ میکنید باتوجه به بسته ای که خرید میکنید به اعتبار شما افزوده میشود، هر سایت عکس ضریب کسر از اعتبار مخصوص به خودش دارد یعنی وقتی شما کد یا لینک عکس مورد نظر خود را ارسال میکنید به همان میزان اعتبار از شارژ شما کسر میشود، مثلا ضریب کسر از اعتبار شاتراستوک ۱ هست یعنی یک عدد از اعتبار تون کسر میشه و ضریب قیمت فری پیک 1 هست یعنی 1 عدد از اعتبار تون کسر میشه و ضریب کسر از اعتبار سایت ادوب استوک 3 هست یعنی شما باید 3 عدد اعتبار داشته باشید تا یک عدد فایل ادوب استوک دانلود کنید.
در قسمت شارژ حساب > انتخاب یک بسته > ضریب کسر از اعتبار هر سایت را میتوانید مشاهده کنید.

آیا امکان دانلود اتوماتیک از شاتراستوک نیز دارید؟

بله، ربات علاوه بر سایت flaticon تعداد 11 سایت دیگه freepik , shutterstock_video, shutterstock, adobestock, istockphoto, dreamstime, 123rf, depositphotos, vectorstock, alamy, yellowImages رو پوشش میدهد.

قیمت سایت های عکس دیگر رو چطوری میتونم ببینم چند است؟

در قسمت شارژ حساب > قوانین را قبول دارم > انتخاب یک بسته میتونید ضریب قیمت هر سایت مشاهده کنید مثلا ضریب کسر از اعتبار شاتراستوک ۱ هست یعنی یک عدد از اعتبار تون کسر میشه و ضریب قیمت فری پیک 1 هست یعنی 1 عدد از اعتبار تون کسر میشه و ضریب کسر از اعتبار فوتیج hd معمولی 60 هست یعنی 60 عدد باید اعتبار داشته باشید تا یک فیلم فوتیج دانلود کنید .
بسته به خرید بسته قیمت هر سایت باتوجه به ضریبش فرق میکنه، به عبارتی وقتی بسته 10 تایی ( 29.000 تومان ) خرید میکنید هر اعتبار 2900 تومان حساب میشه یعنی هر شاتراستوک چون ضریبش 1 هست قیمتش 2900 تومان برای شما حساب میشه و هر ادوب استوک چون ضریبش 3 هست 8700 تومان حساب میشه، پس طبیعتا اگر بسته های بالاتر بخرید قیمت هر سایت برای شما مناسب تر خواهد حساب خواهد شد.

پرداخت رو آنلاین انجام دادم اما اعتبارم افزایش پیدا نکرده است؟

این اتفاقی زمانی رخ میدهد که تراکنش شما بطورکامل تکمیل نشده است یا برگشت به سایت انجام نشده است بهمین خاطر مبلغی به حساب ما پرداخت نشده است.
جای نگرانی نیست! اگر مبلغ از حساب شما کسر شده است طی ۷۲ ساعت آینده یا زودتر مبلغ به حساب شما از طرف بانک برگشت داده خواهد شد. مجددا حساب خود را شارژ و حتما تکمیل فرآیند خرید را انجام دهید.
در مواردی که فیل*رش*کن آی پی سیستم یا مویایل شما را بطورکامل تغییر داده است توصیه میشود برای پرداخت آنلاین زمانی که میخواهید روی دکمه پرداخت انلاین کلیک کنید فیل*رش*کن خود را خاموش کنید و به صفحه پرداخت بروید بعد از پرداخت موفقیت آمیز و بازگشت به سایت و دیدن پرداخت موفق فیل*رش*کن خود را روشن کنید تا پرداخت بطور کامل بدون مشکل انجام شود و پیام موفقیت آمیز بودن در ربات نیز برای شما ارسال شود
همچنین اگر با پرداخت انلاین مشکل دارید میتوانید از پرداخت کارت به کارت استفاده کنید و فیش واریزی را پس از پرداخت در بخش پرداخت کارت به کارت ارسال کنید.
اگر مشکل شما حل نشد از بخش پروفایل کاربری> بخش پشتیبانی > تیکت جدید ارسال کنید تا موضوع بررسی شود.

حسابم شارژ هست و میخواهم عکس دانلود کنم اما با پیام "شارژ شما کمتر از تعداد کد درخواستی میباشد، اکانت خود را شارژ کنید یا تعداد کد درخواستی را کم کنید." مواجه می شوم چرا؟

این پیام مربوط به زمانی هست که اعتبار شارژ شما کم میباشد و درخواستی که شما ارسال میکنید بیش از شارژ حساب شما میباشد، مثلا حساب شما یک عدد اعتبار دارد و شما درخواست عکس از سرویس دهنده ادوب استوک که ضریب کسر از اعتبار این سایت 3 هست را دارید، و یا تعداد فایلی که درخواست داده اید بیش از اعتبار کنونی شما میباشد، در قسمت شارژ حساب > انتخاب یک بسته > ضریب کسر از اعتبار هر سایت را میتوانید مشاهده کنید، و باید اعتبار خود را افزایش دهید.

آیا دانلود رایگان از فلت آیکون با ربات امکان پذیر است؟

خیر امکان پذیر نیست، اما قیمت دانلود از ربات بسیار ارزان است و شما با هر بودجه ای میتوانید آیکون باکیفیت را دریافت کنید.

فیلم آموزش نحوه دانلود از بخش های مختلف فلت آیکون

اگر سوالی دارید با شماره پشتیبانی 09399417568 میتوانید بصورت تلگرامی در ارتباط باشید.

ربات سایت های عکس زیر رو پوشش میده 😉